Stable (latest release) - en to az translation catalogue (290 entries)

en: Customer Name
az: Müştəri Adı

en: Post submitted.
az: Yazı göndərildi.

en: Post draft updated.
az: Yazı qaralaması yeniləndi.

en: Invalid User ID
az: Keçərsiz istifadəçi ID

en: Send Email
az: E-poçt göndər

en: Clear
az: Təmizlə

en: Install Plugin
az: Qoşmanı Qur

en: Install %s
az: Qur %s

en: Activate Plugin
az: Qoşmanı aktivləşdir

en:  and
az: və

en: Activate %s
az: %s aktivləşdir

en: Cancel
az: وار گئچ

en: Map Settings
az: Xəritə Parametrləri

en: Title:
az: Başlıq:

en: Category
az: Kateqoriya

en: Published
az: Yayımlandı

en: Draft
az: Qaralama

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko

en: Qatar
az: Qətər

en: Reunion
az: Reyunion

en: Romania
az: Rumıniya

en: Russian Federation
az: Rusiya Federasiyası

en: Rwanda
az: Ruanda

en: Saint Lucia
az: St. Lusiya

en: Sao Tome And Principe
az: San Tome və Prinsipi

en: Saudi Arabia
az: Səudiyyə Ərəbistanı

en: Senegal
az: Seneqal

en: Serbia
az: Serbiya

en: Seychelles
az: Seyşell adaları

en: Sierra Leone
az: Siyerra Leone

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
az: Slovakiya (Slovakiya Respublikası)

en: Slovenia
az: Sloveniya

en: Solomon Islands
az: Solomon adaları

en: Somalia
az: Somali

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
az: Cənubi Corciya, Cənubi Sendviç Adaları

en: Spain
az: İspaniya

en: Sri Lanka
az: Şri Lanka

en: St. Helena
az: St. Yelena

en: St. Pierre And Miquelon
az: St. Piyer və Miquelon

en: Suriname
az: Surinam

en: Swaziland
az: Svazilend

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: Syrian Arab Republic
az: Suriya Ərəb Respublikası

en: Taiwan
az: Tayvan

en: Tajikistan
az: Tacikistan

en: Thailand
az: Tayland

en: Togo
az: Toqo

en: Tonga
az: Tonqa

en: Trinidad And Tobago
az: Trinidad və Tobaqo

en: Tunisia
az: Tunis

en: Turkey
az: Türkiyə

en: Turkmenistan
az: Türkmənistan

en: Turks And Caicos Islands
az: Turk və Kaykos Adaları

en: Uganda
az: Uqanda

en: Ukraine
az: Ukrayna

en: United Arab Emirates
az: BƏƏ

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States Minor Outlying Islands
az: ABŞ Xarici kiçik adaları

en: Uruguay
az: Uruqvay

en: Uzbekistan
az: Özbəkistan

en: Venezuela
az: Venesuela

en: Viet Nam
az: Viyet Nam

en: Western Sahara
az: Qərbi Saxara

en: Yemen
az: Yəmən

en: Zambia
az: Zambiya

en: Zimbabwe
az: Zimbabve

en: Alaska
az: Alyaska

en: Arkansas
az: Arkanzas

en: California
az: Kaliforniya

en: Colorado
az: Kolorado

en: Connecticut
az: Konnektikut

en: Delaware
az: Delaver

en: Hawaii
az: Havay adaları

en: Idaho
az: Aydaho

en: Illinois
az: İllinois

en: Iowa
az: Ayova

en: Kansas
az: Kanzas

en: Kentucky
az: Kentuki

en: Louisiana
az: Luiziana

en: Maine
az: Meyn

en: Maryland
az: Merilend

en: Massachusetts
az: Massaçutes

en: Michigan
az: Miçiqan

en: Missouri
az: Missuri

en: New Hampshire
az: Yeni Hempşir

en: New Jersey
az: Nyu Cersi

en: New Mexico
az: Nyu Mexiko

en: New York
az: Nyu-York

en: North Carolina
az: Cənubi Karolina

en: North Dakota
az: Nort-Dakota

en: Ohio
az: Ohayo

en: Oregon
az: Oreqon

en: Pennsylvania
az: Pensilvaniya

en: Rhode Island
az: Rod-Aylend

en: South Carolina
az: Cənubi Karolina

en: South Dakota
az: Cənubi Dakota

en: Tennessee
az: Tennessi

en: Utah
az: Yuta

en: Virginia
az: Virciniya

en: Washington
az: Vaşinqton

en: West Virginia
az: Qərbi Virciniya

en: Wisconsin
az: Viskonsin

en: Wyoming
az: Vayyominq

en: Getting Started
az: Başlayarkən

en: Version
az: Versiya

en: Location
az: Yerləşmə

en: Website:
az: Vebsayt:

en: Email:
az: E-poçt:

en: Select...
az: Seç...

en: or
az: və ya

en: Edit
az: Redaktə et

en: View
az: Bax

en: Remove
az: Sil

en: Display Settings
az: Görünüş Parametrləri

en: General Settings
az: Əsas Parametrlər

en: Settings
az: Parametrlər

en: List
az: Siyahı

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Search
az: Axtar

en: Date
az: Tarix

en: Error
az: Xəta

en: License Key
az: Lisenziya Açarı

en: Save Changes
az: Dəyişiklikləri qeyd et

en: System Information
az: Sistem Bilgiləri

en: Print
az: Çap

en: Email
az: E-poçt

en: Export
az: ixrac

en: Delete
az: Sil

en: Columns
az: Sütunlar

en: Yes
az: Bəli

en: Afghanistan
az: Əfqanistan

en: Albania
az: Albaniya

en: Algeria
az: Əlcəzair

en: American Samoa
az: Amerikan Samoası

en: Angola
az: Anqola

en: Anguilla
az: Anquilla

en: Antarctica
az: Antarktika

en: Antigua And Barbuda
az: Antiqua və Barbuda

en: Armenia
az: Ərmənistan

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Bahamas
az: Baham adaları

en: Bahrain
az: Bəhreyin

en: Bangladesh
az: Banqladeş

en: Belgium
az: Belçika

en: Belize
az: Beliz

en: Bermuda
az: Bermud

en: Bhutan
az: Butan

en: Bolivia
az: Boliviya

en: Botswana
az: Botsvana

en: Bouvet Island
az: Buvet adası

en: Brazil
az: Braziliya

en: British Indian Ocean Territory
az: İngilis Hind Okeanı Əraziləri

en: Brunei Darussalam
az: Bruney, Darüssəlam

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Burkina Faso
az: Burkina Fasso

en: Cambodia
az: Kambocya

en: Cameroon
az: Kamerun

en: Canada
az: Kanada

en: Cape Verde
az: Kape Verde

en: Cayman Islands
az: Kayman adaları

en: Central African Republic
az: Mərkəzi Afrika Respublikası

en: Chad
az: Çad

en: Chile
az: Çili

en: China
az: Çin

en: Christmas Island
az: yeni il adaları

en: Cocos (Keeling) Islands
az: Kokos adaları

en: Colombia
az: kolombiya

en: Comoros
az: Komor adaları

en: Cook Islands
az: Kuk adaları

en: Costa Rica
az: Kosta Rika

en: Cuba
az: Kuba

en: Cyprus
az: Kipr

en: Czech Republic
az: Çex Respublikası

en: Denmark
az: Danimarka

en: Djibouti
az: Cibuti

en: Dominica
az: Dominikan

en: Dominican Republic
az: Dominikan Respublikası

en: Ecuador
az: Ekvador

en: Egypt
az: Misir

en: Equatorial Guinea
az: Ekvatoriyal Qvineya

en: Eritrea
az: Eriteriya

en: Estonia
az: Estoniya

en: Ethiopia
az: Efiopiya

en: Faroe Islands
az: Faror adaları

en: Fiji
az: Fici

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: French Guiana
az: Fransız Qayanası

en: French Polynesia
az: Fransız Polineziyası

en: French Southern Territories
az: FransızCənub Torpaqları

en: Gabon
az: Qabon

en: Gambia
az: Qambiya

en: Germany
az: Almaniya

en: Ghana
az: Qana

en: Gibraltar
az: Hibraltar

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Greenland
az: Qrenlandiya

en: Grenada
az: Qrenada

en: Guadeloupe
az: Qvadelupa

en: Guam
az: Quam

en: Guatemala
az: Qvatemala

en: Guinea
az: Qvineya

en: Guinea-Bissau
az: Qvineya-Bissau

en: Guyana
az: Qayana

en: Hong Kong
az: Honq- Konq

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Iceland
az: İslandiya

en: India
az: Hindistan

en: Indonesia
az: Indoneziya

en: Iraq
az: İraq

en: Ireland
az: İrlandiya

en: Israel
az: İsrail

en: Italy
az: İtaliya

en: Jamaica
az: Yamayka

en: Japan
az: Yaponiya

en: Jordan
az: İordaniya

en: Kazakhstan
az: Qazaxstan

en: Kenya
az: Keniya

en: Kuwait
az: Küveyt

en: Kyrgyzstan
az: Qırğızstan

en: Latvia
az: Latviya

en: Lebanon
az: Livan

en: Lesotho
az: Lesoto

en: Liberia
az: Liberiya

en: Liechtenstein
az: Lixtenşteyn

en: Lithuania
az: Litva

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: Macau
az: Makao Çin

en: Macedonia
az: Makedoniya

en: Madagascar
az: Madaqaskar

en: Malawi
az: Malavi

en: Malaysia
az: Malayziya

en: Maldives
az: Maldiv

en: Marshall Islands
az: Marşall Adaları

en: Martinique
az: Martiniqua

en: Mauritania
az: Mavritaniya

en: Mauritius
az: Mavriki

en: Mayotte
az: Mayott

en: Mexico
az: Meksika

en: Monaco
az: Monako

en: Mongolia
az: Monqolustan

en: Montenegro
az: Monteneqro

en: Morocco
az: Mərakeş

en: Mozambique
az: Mozambik

en: Namibia
az: Namibiya

en: Netherlands
az: Niderland

en: Netherlands Antilles
az: Niderland Antill

en: New Caledonia
az: Yeni Kaledoniya

en: New Zealand
az: Yeni Zellandiya

en: Nicaragua
az: Nikaraqua

en: Nigeria
az: Nigeriya

en: Niue
az: Niyue

en: Norfolk Island
az: Norfolk Adası

en: Northern Mariana Islands
az: Şimali Marian Adaları

en: Norway
az: Norveç

en: Papua New Guinea
az: Papua Yeni Qvineya

en: Paraguay
az: Paraqvay

en: Philippines
az: Filippin

en: Pitcairn
az: Pitkarin

en: United States
az: ABŞ

en: Edit %s
az: %snı redaktə et

en: Start Date
az: Başlanğıc Tarixi

en: End Date
az: Bitiş Tarixi

en: All %s
az: Bütün %s

en: Date:
az: Tarix:

en: Free
az: Pulsuz

en: Import
az: İdxal

en: General
az: Əsas

en: Settings saved.
az: Parametrlər qeyd edildi.

en: Event
az: Tədbir

en: Display
az: Görünüş

en: Licenses
az: Lisenziyalar

en: Add New
az: Yenisini Əlavə Et

en: View %s
az: %sBax

en: Custom field updated.
az: Özəl sahə yeniləndi.

en: Custom field deleted.
az: Özəl sahə silindi.

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
az: d F Y @ H:i

en: Next
az: Sonrakı

en: Today
az: Bu gün

en: Done
az: Tamamdır

en: Network
az: Şəbəkə

en: Support
az: Dəstək
