Stable (latest release) - en to lv translation catalogue (567 entries)

en:  and
lv: un

en: %s (post ID %d) created.
lv: %s (raksta ID %d) izveidots.

en: %s (post ID %d) updated.
lv: %s (raksta ID %d) atjaunināts.

en: %s Settings
lv: %s Iestatījumi

en: %s cannot be a duplicate
lv: %s nedrīkst būt dublikāts

en: %s cannot be the same as %s.
lv: %s nedrīkst būt tāds pats kā %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
lv: %s jābūt skaitlim no 0 līdz 21

en: %s must be a number or percentage.
lv: %s jābūt skaitlim vai procentiem

en: %s must be a phone number.
lv: %s jābūt tālrunim

en: %s must be a positive number.
lv: %s jābūt pozitīvam skaitlim.

en: %s must be a valid absolute URL.
lv: %s ir jābūt derīgam un absolūtam URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lv: %s ir jābūt derīgam īsvārdam (skaitļi, burti, domuzīmes un apakšsvītras).

en: %s must consist of 5 numbers.
lv: %s jāsastāv no 5 skaitļiem.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lv: %s jāsastāv tikai no no burtiem, cipariem, domuzīmēm, apostrofiem un atstarpēm.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lv: %s jāsastāv no burtiem, atstarpēm, apostrofiem un domuzīmēm.

en: %s must contain numbers and letters only
lv: %s jāsatur tikai skaitļi un burti

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lv: %s jāsatur tikai skaitļi, burti un punkti

en: %s must have a value that's part of its options.
lv: %s ir jābūt vērtībai kura ir daļa no tās opcijām.

en: (0 or empty for free tickets)
lv: (0 vai tukšums, ja biļetes par brīvu)

en: + Google Map
lv: + Google Karte

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
lv: 0 = attālināts; 21 = pietuvināts.

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
lv: Pilnībā izstrādāta un veidota tēma tavām notikumu lapām.

en: A valid license key is required for support and updates
lv: Atjauninajumiem un atbalstam ir nepieciešama derīga licences atslēga

en: A widget that displays upcoming events.
lv: Logrīks, kas parāda tuvojošos notikumus.

en: Activate %s
lv: Aktivizēt %s

en: Activate Plugin
lv: Pieslēgt spraudni

en: Add HTML after event content
lv: Pievieno HTML pēc notikuma satura

en: Add HTML before event content
lv: Pievieno HTML pirms notikuma satura

en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: Add new ticket
lv: Pievienot jaunu biļeti

en: Additional Functionality
lv: Papildus Funkcionalitāte

en: Address:
lv: Adrese:

en: Advanced Template Settings
lv: Izvērstie Veidnes Iestatījumi

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
lv: Kad būsi importējis organizatorus un vietas, importē notikumus:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
lv: Kad fails būs ielādēts, varēsi norādīt kuras kolonnas atbilst kuriem no Notikumu kalendāra laukiem.

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: All %s
lv: Visi %s

en: All Day Event
lv: Visas Dienas Notikums

en: American Samoa
lv: Austrumsamoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua And Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lv: Vai tu domā " Oho, šis spraudnis ir foršs! Vajadzētu pateikties Modern Tribe par smago darbu."? Lielākā pateicība kādu mēs varētu prasīt ir mūsu darba atzīšana. Pievieno nelielu teksta saiti zem sava kalendāra, kura norāda uz Notikumu Kalendāra projektu.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
lv: Vai tu domā " Oho, šis spraudnis ir foršs! Vajadzētu pateikties Modern Tribe par smago darbu."? Lielākā pateicība kādu mēs varētu prasīt ir mūsu darba atzīšana. Pievieno nelielu teksta saiti zem sava kalendāra, kura norāda uz Notikumu Kalendāra projektu.

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Attendee List
lv: Apmeklētāju Saraksts

en: Attendee List for: %s
lv: Apmeklētāju Saraksts Priekš: %s

en: Attendees
lv: Apmeklētāji

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahamas
lv: Bahamu salas

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Basic Template Settings
lv: Pamata Veidnes iestatījumi

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bermuda
lv: Bermudu salas

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia And Herzegowina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Bovetu salas

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: British Indian Ocean Territory
lv: Indijas okeāna Britu teritorija

en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

en: Burundi
lv: Burundija

en: CSV File:
lv: CSV Fails:

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Calendar Month Navigation
lv: Kalendāra Mēnešu Navigācija

en: Calendar powered by %sThe Events Calendar%s
lv: Kalendāru darbina %sThe Events Calendar%s

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Category
lv: Kategorija

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: Check in
lv: Reģistrēties

en: Check out the available add-ons
lv: Apskati pieejamos papildinājumus

en: Check this to use the classic header.
lv: Ieklikšķini šo, lai lietotu klasisko galveni.

en: Check to enable maps for events and venues.
lv: Ieklikšķini, lai iespējotu kartes notikumiem un vietām.

en: Checked in:
lv: Reģistrējušies:

en: Chile
lv: Čīle

en: China
lv: Ķīna

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
lv: Izvēlies lapas veidni, lai kontrolētu kā tiek attēlots kalendārs un notikuma saturs.

en: Christmas Island
lv: Ziemsvētku sala

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Click to view a Google Map
lv: Uzklikšķini, lai skatītu Google Karti

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Column Headings
lv: Kolonnu Virsraksti

en: Column Mapping: %s
lv: Kolonnu Kartēšana: %s

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lv: Salīdzināšanas validācija neizdevās, jo laukam %s netika padota salīdzināmā vērtība

en: Congo
lv: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Cost:
lv: Izmaksas:

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cote D'Ivoire
lv: Kotdivuāra

en: Could not save %s.
lv: Neizdevās saglabāt %s

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lv: Valstu sarakstā katrai valstij jābūt savā līnijā pēc sekojoša formāta <br>US, Unated States <br> UK, United Kingdom.

en: Country:
lv: Valsts:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lv: Horvātija

en: Cuba
lv: Kuba

en: Currency Symbol:
lv: Valūtas Simbols:

en: Currency symbol follows value
lv: Valūtas simbols ir pēc vērtības

en: Custom field deleted.
lv: Pielāgotais lauks dzēsts.

en: Custom field updated.
lv: Pielāgotais lauks atjaunināts.

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Date
lv: Datums

en: Date out of range.
lv: Datums ārpus diapazona.

en: Date:
lv: Datums:

en: Debug Bar Plugin
lv: Atkļūdošanas Joslas Spraudnis

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Default Events Template
lv: Noklusētā Notikuma Veidne

en: Default Page Template
lv: Noklusētā Lapas Veidne

en: Default currency symbol
lv: Noklusējuma valūtas simbols

en: Default stylesheet used for events templates
lv: Noklusējuma stila lapa, kura tiek lietota notikumu veidnēs

en: Default view
lv: Noklusējuma skats

en: Delete
lv: Dzēst

en: Denmark
lv: Dānija

en: Details
lv: Detaļas

en: Disable the Event Search Bar
lv: Deaktivizēt Notikumu Meklēšanas joslu

en: Display
lv: Attēlot

en: Display Settings
lv: Attēlošanas Iestatījumi

en: Djibouti
lv: Džibutī

en: Do Not Import
lv: Neimportēt

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Done
lv: Pabeigts

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
lv: Dublēt Vietas un Organizatorus

en: East Timor
lv: Austrumtimora

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Edit
lv: Labot

en: Edit in %s
lv: Rediģēt iekš %s

en: Edit ticket
lv: Labot biļeti

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Email
lv: Epasts

en: Email Address:
lv: E-pasta Adrese:

en: Email:
lv: Epasts:

en: Enable Google Maps
lv: Ieslēgt Google Kartes

en: Enable comments on event pages.
lv: Iespējo komentārus notikumu lapā.

en: Enable event views
lv: Aktivēt notikuma skatījumus

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
lv: Iespējo AJAX datuma izvēlei un frontendam (Lietotāja piekrišana nav nepieciešama).

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
lv: Iespējo šo opciju, lai reģistrētu atkļūdošanas informāciju. Pēc noklusējuma, šis reģistrēs informāciju tava servera PHP kļūdu reģistrā. Ja vēlies redzēt reģistra ziņojumus savā tīmekļa pārlūkā, mēs iesakām uzstādīt %s un meklēt "Tribe" cilni atkļūdošanas izvadā.

en: End Date
lv: Beigu Datums

en: End Date &amp; Time:
lv: Beigu Datums un Laiks:

en: End Date / Time:
lv: Beigu Datums / Laiks:

en: End of day cutoff
lv: Dienas beigu nogriešana

en: End sale:
lv: Beigt pārdošanu:

en: End:
lv: Beigas:

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Error
lv: Kļūda

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Event
lv: Notikums

en: Event Add-Ons
lv: Notikuma Papildinājumi

en: Event Category
lv: Notikuma Kategorija

en: Event Cost
lv: Notikuma Izmaksas

en: Event Description
lv: Notikuma Apraksts

en: Event Details
lv: Notikuma Detaļas

en: Event End Date
lv: Notikuma Beigu Datums

en: Event End Time
lv: Notikuma Beigu Laiks

en: Event Fields
lv: Notikuma Lauki

en: Event Name
lv: Notikuma Nosaukums

en: Event Organizer Name
lv: Notikuma Organizatora Vārds

en: Event Show Map
lv: Notikums, Rādīt Karti

en: Event Show Map Link
lv: Notikums, Rādīt Kartes Saiti

en: Event Start Date
lv: Notikuma Sākuma Datums

en: Event Start Time
lv: Notikuma Sākuma Laiks

en: Event Tags:
lv: Notikuma Birkas:

en: Event Venue Name
lv: Vietas Nosaukums

en: Event Views Navigation
lv: Notikumu Skata Navigācija

en: Event Website
lv: Notikuma Lapa

en: Events
lv: Notikumi

en: Events List
lv: Notikumu Saraksts

en: Events Settings
lv: Notikuma Iestatījumi

en: Events URL slug
lv: Notikuma URL īsvārds (slug)

en: Events template
lv: Notikumu veidne

en: Export
lv: Eksportēšana

en: Failed to import record in row %d.
lv: Neizdevās importēt rindas ierakstu %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
lv: Folklenda (Malvinu) salas

en: Faroe Islands
lv: Fēru salas

en: Field ID:
lv: Lauka ID:

en: Fiji
lv: Fidži

en: Find out more
lv: Uzzini vairāk

en: Finding & extending your calendar.
lv: Atrasrt & paplašināt kalendāru

en: Finding your calendar.
lv: Atrast manu kalendāru.

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: France, Metropolitan
lv: Francija

en: Free
lv: Par brīvu

en: French Guiana
lv: Francijas Gviāna

en: French Polynesia
lv: Francijas Polinēzija

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: Full Styles
lv: Pilni Stili

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: General
lv: Vispārējie

en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Germany
lv: Vācija

en: Getting Started
lv: Darba Uzsākšana

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Google Maps default zoom level
lv: Google Karšu noklusētais tālummaiņas līmenis

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
lv: Ir notikums, kurš norisinās pēc pusnakts? Izvēlies laiku pēc šī notikuma beigām, lai izvairītos no tā rādīšanas nākošās dienas kalendārā.

en: Heard And Mc Donald Islands
lv: Herda un Makdonalda salas

en: Help
lv: Palīdzība

en: Here is the iCal feed URL for your events:
lv: Šeit ir iCal barotnes URL tavam notikumam:

en: Hide the following settings tabs on every site:
lv: Slēpt sekojošās iestatījumu cilnes:

en: Holy See (Vatican City State)
lv: Vatikānas Pilsētvalsts

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Īslande

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lv: Ja esi pazīstams ar HTML, tad pēc notikuma veidnes vari pievienot papildus kodu. Dažām tēmām tas var būt nepieciešams, lai palīdzētu ar dizainu un izkārtojumu.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lv: Ja esi pazīstams ar HTML, tad pirms notikuma veidnes vari pievienot papildus kodu. Dažām tēmām tas var būt nepieciešams, lai palīdzētu ar dizainu un izkārtojumu.

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
lv: Lūdzu importē vietas un organizatorus pirms notikumiem.

en: Import CSV File
lv: Importēt CSV Failu

en: Import Instructions
lv: Importēšanas instrukcijas

en: Import Result
lv: Importēt Rezultātu

en: Import Type:
lv: Importēšanas Tips:

en: Import complete!
lv: Importēšana ir pabeigta!

en: Include events in main blog loop
lv: Ietvert pasākumus galvenajā blog cilpu

en: India
lv: Indija

en: Indiana
lv: Amerika/Indiāna/Indianapolisa

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Initializing Tribe Events on %s
lv: Tribe Notikumu inicializācija iekš %s

en: Inserted: %d
lv: Ievietots: %d

en: Install %s
lv: Instalēt %s

en: Invalid User ID
lv: Nekorekts lietotāja ID

en: Invalid field type specified
lv: Norādīts nepareizs lauka tips

en: Invalid or incomplete field passed
lv: Tika padots nepilnīgs vai nederīgs lauks

en: Iran (Islamic Republic Of)
lv: Irāna

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Israel
lv: Izraēla

en: Italy
lv: Itālija

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Jordan
lv: Jordāna

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic Of
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Korea, Republic Of
lv: Ziemeļkoreja

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Lao People's Democratic Republic
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Last Update
lv: Pēdējais atjauninājums

en: Latest Version:
lv: Jaunākā Versija:

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Libya
lv: Lībija

en: License Key
lv: Licences atslēga

en: License key(s) updated.
lv: Licences atslēga(s) atjauninātas.

en: Licenses
lv: Licences

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: List
lv: Sarakstu

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lv: Meklē papildus funkcionalitāti, piemēram, atkārtojošos notikumus, papildus funkcijas, sabiedriskus pasākumus, biļešu pārdošanu un citus?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
lv: Meklē papildus funkcionalitāti, tai skaitā atkārtojošos notikumus, biļešu pārdošanu, publiskus pasākumus, jaunus skatus un vairāk?

en: Louisiana
lv: Luizināna

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Macau
lv: Makao

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Map Settings
lv: Kartes Iestatījumi

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Merge Duplicates
lv: Savienot Dublikātus

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia, Federated States Of
lv: Mikronēzijas Federatīvās Valstis

en: Miscellaneous Settings
lv: Dažādi Iestatījumi

en: Missing required fields in row %d.
lv: Rindā trūkst nepieciešamo lauku %d.

en: Moldova, Republic Of
lv: Moldova

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Month
lv: Kalendāru

en: Month view events per day
lv: Mēneša skats, notikumi pa dienām

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
lv: Sarežģītāka stilošana cenšas paņemt stilu no tavas tēmas.

en: More...
lv: Vairāk...

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Myanmar
lv: Birmiešu

en: Namibia
lv: Namībija

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļas

en: Network
lv: Tīkls

en: Network Settings
lv: Tīkla Iestatījumi

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: New York
lv: Amerika/Ņujorka

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: News and Tutorials
lv: Ziņas un Pamācības

en: News from Modern Tribe
lv: Jaunumi no Modern Tribe

en: Next
lv: Nākamais

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: No checkbox options specified
lv: Nav norādītas izvēles rūtiņu opcijas

en: No importer defined for %s
lv: Nav definēts importētājs priekš %s

en: No radio options specified
lv: Nav norādītas radio pogu opcijas

en: No select options specified
lv: Nav norādītas atlasīšanas opcijas

en: Non-existant field validation function passed
lv: Tika padota neeksistējoša lauka validācijas funkcija

en: None of your settings were saved. Please try again.
lv: Iestatījumi netika saglabāti. Lūdzu mēģini vēlreiz.

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Number of events to show per page
lv: Skaits cik notikumu rādīt katrā lapā

en: Oman
lv: Omāna

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
lv: Vienai no kolonnam CSV failāvajadzētu saturēt notikuma virsrakstu. Citai sākuma datumu. Pārējie lauki nav obligāti.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
lv: Vienai kolonnai tavā CSV failāir jāsatur Organizatoru/Vietu nosaukumi. Pārējās nav obligātas.

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
lv: Ietverts tikai tik daudz css, lai sasniegtu sarežģītus izkārtojumus, piemēram, kalendāru un nedēļas skatu.

en: Order #
lv: Secība #

en: Order Status
lv: Pasūtījuma Statuss

en: Organizer
lv: Organizators

en: Organizer Email
lv: Organizatora Epasts

en: Organizer Name
lv: Organizatora Vārds

en: Organizer Phone
lv: Organizatora Tālrunis

en: Organizer Website
lv: Organizatora Lapa

en: Organizers
lv: Organizatori

en: Origin:
lv: Pirmavots:

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua-Jaungvineja

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Perform Import
lv: Importēt

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Phone:
lv: Telefona Nr:

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Postal Code:
lv: Pasta indekss:

en: Premium Add-Ons
lv: Premium Papildinājumi

en: Prev
lv: Iepriekšējais

en: Price:
lv: Cena:

en: Print
lv: Drukāt

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Purchaser
lv: Pircējs

en: Qatar
lv: Katara

en: Remove
lv: Noņemt

en: Requires:
lv: Nepieciešams:

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Right here
lv: Tieši te

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russian Federation
lv: Krievijas Federācija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: Saint Kitts And Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Vincent And The Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: Samoa
lv: Rietumsamoa

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Sao Tome And Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Save this ticket
lv: Saglabāt šo biļeti

en: Search
lv: Meklēt

en: Security Code
lv: Drošības Kods

en: See an example of the link
lv: Skatīt saites piemēru

en: See who purchased tickets to this event
lv: Apskatīt kurš iegādājies biļetes uz šo pasākumu

en: Select a Country:
lv: Izvēlies Valsti:

en: Select a State:
lv: Izvēlies Statusu:

en: Select a User:
lv: Izvēlēties Lietotāju:

en: Select an Image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Select the appropriate import type.
lv: Izvēlieties piemērotu importēšanas tipu.

en: Select...
lv: Izvēlies...

en: Sell using:
lv: Pārdot lietojot:

en: Send the attendee list by email
lv: Nosūtīt apmeklētāju sarakstu pa e-pastu

en: Sending...
lv: Sūta...

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Serbia
lv: Serbija

en: Set as ticket header
lv: Iestatīt kā biļetes galveni

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
lv: Izvēlies noklusējuma valūtas simbolu notikuma cenai. Atceries, ka šis ietekmē tikai nākotnes notikumus un izmaiņas nav ar atpakaļejošu spēku.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings saved.
lv: Iestatījumi saglabāti

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Show Google Map:
lv: Rādīt Google Karti:

en: Show Google Maps Link:
lv: Rādīt Google Kartes saiti:

en: Show The Events Calendar link
lv: Parādīt Notikumu Kalendāra saiti

en: Show comments
lv: Rādīt komentārus

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
lv: Rādīt notikumus kopā ar citiem lapas rakstiem. Kad šis iestatījums ir ieklikšķināts, notikumi turpinās rādīties noklusējuma notikumu lapā.

en: Show widget only if there are upcoming events:
lv: Rādīt logrīku tikai tad, ja ir tuvojošies pasākumi:

en: Show:
lv: Rādīt:

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Single event URL slug
lv: Viena notikuma URL īsvārds (slug)

en: Skeleton Styles
lv: Skeleta Stili

en: Skipped row numbers: %s
lv: Izlaisto rindu numuri: %s

en: Skipped: %d
lv: Izlaists: %d

en: Slovakia (Slovak Republic)
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Sold %d
lv: Pārdots %d

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
lv: Atvaino, Notikumu Kalendāram nepieciešams PHP %s vai jaunāks. Aprunājies ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju par pārcelšanos uz jaunāku PHP versiju.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
lv: Atvaino, Notikumu Kalendāram nepieciešams WordPress %s vai jaunāks. Lūdzu atjaunini WordPress instalāciju.

en: Sorry, key validation server is not available.
lv: Atvainojiet, validācijas serveris nav pieejams.

en: Sorry, this key is expired.
lv: Atslēgai beidzās derīguma termiņš.

en: Sorry, this key is not valid.
lv: Ievadītā atslēga nav derīga.

en: Sorry, this key is out of installs.
lv: Ievadītajai atslēgai beigusās instalācijas.

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: St. Helena
lv: Svētās Helēnas sala

en: St. Pierre And Miquelon
lv: Svētā Pjēra un Mikvelona salas

en: Start Date
lv: Sākuma Datums

en: Start Date &amp; Time:
lv: Sākuma Datums un Laiks:

en: Start Date / Time:
lv: Sākuma Datums / Laiks:

en: Start sale:
lv: Sākt pārdošanu:

en: Start:
lv: Sākums:

en: State or Province:
lv: Štats vai rajons:

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Support
lv: Atbalsts

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
lv: Svelbāna un Žana Maijena salas

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syrian Arab Republic
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: System Information
lv: Sistēmas informācija

en: Tags:
lv: Birkas:

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania, United Republic Of
lv: Tanzānija

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
lv: Veidnes pārrakstīšana jāpārvieto uz pareizu apakšdirektoriju: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
lv: Veidnes pārrakstīšana būtu jānovieto pareizajā apakšdirektorijā: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
lv: Pagaidu fails nav atrasts. Nevarēja saglabāt %s.

en: Thailand
lv: Taizeme

en: The Events Calendar
lv: Pasākumu kalendārs

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
lv: Ideālā gadījumā iepriekšējais būtu daudzskaitlī un šis būtu vienskaitlī. <br />Viena notikuma URL: %s

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
lv: Valūtas simbols parasti attēlojas pirms summas vērtības. Ja šī iespēja ir aktīva, valūtas zimbols tiks attēlots pēc summas vērtības.

en: The file went away. Please try again.
lv: Fails pazuda. Lūdzu mēģini vēlreiz.

en: The import statistics above have the following meaning:
lv: Importēšanas statistikai, augstāk, ir sekojoša nozīme:

en: The maximum image size in the email will be 580px wide by any height, and then scaled for mobile. If you would like "retina" support use an image sized to 1160px wide.
lv: Maksimālais attēla izmērs šajā e-pastā būs 580px plats, jebkāda augstuma un tas tiks pielāgots mobilām ierīcēm. Ja vēlies "retina" atbalstu, lieto attēlu kurš ir 1160px plats.

en: The request was sent insecurely.
lv: Pieprasījums tika nedroši nosūtīts.

en: The request wasn't sent from this tab.
lv: Pieprasījums netika sūtīts no šīs cilnes.

en: The slug used for building the events URL.
lv: Īsvārds, kurš tiek lietots veidojot URL.

en: There are no fields setup for this tab yet.
lv: Šai cilnei vēl nav izveidoti lauki.

en: There were no results found.
lv: Neviens notikums netika atrasts.

en: This event was created using Community Events. Are you sure you want to sell tickets for it?
lv: Šis pasākums tika izveidots lietojot Kopienas Notikumus. Vai esi pārliecināts, ka vēlies tam pārdod biļetes?

en: This file has column names in the first row
lv: Fails pirmajā rindā satur kolonnu nosaukumus

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
lv: Šī ir tā vieta, kur visi globālie Modern Tribe Notikumu Kalendāra iestatījumi var tikt mainīti.

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
lv: Šis iestatījums ir atspējots, ja Attēlošanas iestatījumu cilnē ir ieklikšķināts "Atspējot Notikumu Meklēšanas Paneli ".

en: Ticket #
lv: Biļetes #

en: Ticket Description:
lv: Biļetes Apraksts:

en: Ticket Name:
lv: Biļetes Nosaukums:

en: Ticket Type
lv: Biļetes Tips

en: Ticket header image
lv: Biļetes galvenes bilde

en: Ticket type
lv: Biļetes tips

en: Tickets
lv: Biļetes

en: Time:
lv: Laiks:

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: To import organizers or venues:
lv: Lai importētu organizatorus vai vietas:

en: Today
lv: Šodien

en: Tribe Event Add-Ons
lv: Tribe Event papildinājumi

en: Tribe Events Styles
lv: Tribe Notikuma Stili

en: Trinidad And Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkey
lv: Turcija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks And Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: Undo Check in
lv: Atsaukt Reģistrēšanos

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: Unnamed Venue
lv: Nenosaukta vieta

en: Upcoming Events
lv: Gaidāmie notikumi

en: Updated: %d
lv: Atjaunināts: %d

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
lv: Ielādē CSV failu, kurā katrs ieraksts ir savā rindiņā. Pirmajā rindiņā var bū kolonnu nosaukumi (atzīmē rūtiņu zemāk).

en: Upload image for the ticket header
lv: Augšupielādēt attēlu biļetes galvenei

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Use Javascript to control date filtering
lv: Lieto JavaScript, lai kontrolētu datuma filtrēšanu

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Valid Key! Expires on %s
lv: Derīga atslēga! Termiņš beidzas %s

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Venue
lv: Vieta

en: Venue Address
lv: Vietas Adrese

en: Venue City
lv: Vietas Pilsēta

en: Venue Country
lv: Vietas Valsts

en: Venue Name
lv: Vietas Nosaukums

en: Venue Phone
lv: Vietas Tālrunis

en: Venue State/Province
lv: Vietas Štats/Province

en: Venue Zip
lv: Vietas Pasta Indekss

en: Venues
lv: Vietas

en: Version
lv: Versija

en: Viet Nam
lv: Vjetnama

en: View
lv: Skatīt

en: View All Add-Ons
lv: Skatīt Visus Papildinājumus

en: View As
lv: Rādīt kā

en: View Calendar
lv: Skatīt Kalendāru

en: Virgin Islands (British)
lv: Britu Virdžīnu salas

en: Virgin Islands (U.S.)
lv: ASV Virdžīnu Salas

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Wallis And Futuna Islands
lv: Volisa un Futuna salas

en: Washington
lv: Vašingtona

en: We hope our plugin is helping you out.
lv: Mēs ceram, ka spraudnis tev noder.

en: We were unable to process your request. Please try again.
lv: Neizdevās apstrādāt pieprasījumu. Lūdzu mēģini vēlreiz.

en: Website:
lv: Mājaslapa:

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Where's my calendar?
lv: Kur ir mans kalendārs?

en: Wyoming
lv: Vaiominaga

en: YYYY-MM-DD
lv: GGGG/MM/DD

en: Yemen
lv: Jemena

en: Yes
lv: Jā

en: You are up to date!
lv: Tev ir jaunākā versija!

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
lv: Tu vari izmantot Ekrāna Opcijas, lai atlasītu kuras kolonnas tu vēlies redzēt. Atlase strādās tabulas skatā zemāk, e-pastā, priekš drukas un CSV faila exportā.

en: You don't have permission to do that.
lv: Tev nav piekļuves, lai veiktu šo darbību.

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
lv: Iespējams, ka atradīsi dublikāt-ierkastus vietām un organizatoriem,  kad veiksi atjauninājumu Notikumu Kalendāram pirms 3.0 versijas. Nospied šo pogu, lai automātiski apvienotu identiskas vietas un organizatorus.

en: You must select at least one view.
lv: Tev jāizvēlas vismaz viens skats

en: You need to select a user or type a valid email address
lv: Nepieciešams atlasīt lietotāju, vai ieraksti derīgu e-pasta adresi

en: You need to upgrade!
lv: Nepieciešams atjauninājums!

en: You've requested a non-existent tab.
lv: Tu pieprasīji neeksistējošu cilni.

en: Your current Events URL is %s
lv: Tavu pašreizējo Notikumu URL ir %s

en: Your current events URL is: %s
lv: Tavs pašreizējais notikuma URL ir: %s

en: Your form had the following errors:
lv: Tavai formai ir sekojošas kļūdas:

en: Your ticket has been deleted.
lv: Tava biļete ir izdzēsta.

en: Your ticket has been saved.
lv: Tava biļete ir saglabāta

en: Your tickets
lv: Tavas biļetes

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
lv: Tava Notikumu Kalendāra versija tagad ir papildināta ar vienu no taviem Notikumu Kalendāra papildinājumiem. Lūdzu %stagad atjaunināt.%s

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: attendees
lv: apmeklētāji

en: category
lv: kategorija

en: month
lv: mēnesis

en: or
lv: vai

en: past
lv: Norisinājušies notikumi

en: tag
lv: birka

en: upcoming
lv: Gaidāmie notikumi
