Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (395 entries)

en: Customer Name
pl: Nazwa klienta

en: Post Type:
pl: Typ wpisu:

en: Edit Event
pl: Zedytuj wydarzenie

en: Edit Venue
pl: Edytuj miejsce spotkania

en: Stock:
pl: Posiadana ilość:

en: RSVP
pl: Rezerwacje

en: Post submitted.
pl: Wpis został wysłany.

en: Post draft updated.
pl: Zaktualizowano szkic wpisu.

en: Invalid Email
pl: Nieprawidłowy adres e-mail.

en: Invalid User ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Send Email
pl: Wyślij link na email

en: Create New %s
pl: Otwórz nowe %s

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Knowledgebase
pl: Baza wiedzy

en: Install %s
pl: Instaluj %s

en: Activate Plugin
pl: Aktywuj wtyczkę

en:  and
pl:  i

en: Activate %s
pl: Włącz %s

en: Cancel
pl: Zatrzymaj

en: Map Settings
pl: Ustawienia mapy

en: Enable Google Maps
pl: Włącz Mapy Google

en: View Welcome Page
pl: Zobacz stronę powitalną

en: More...
pl: Więcej...

en: Latest Version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Requires:
pl: Wymagana:

en: Premium Add-Ons
pl: Dodatki Premium

en: News and Tutorials
pl: Aktualności i samouczki

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

en: Hide the following settings tabs on every site:
pl: Ukryj następujące zakładki ustawień na każdej stronie:

en: City:
pl: Miejscowość:

en: Country:
pl: Kraj:

en: State or Province:
pl: Stan lub województwo:

en: Select a State:
pl: Wybierz stan:

en: Postal Code:
pl: Kod pocztowy:

en: Show Google Map:
pl: Pokaż mapę Google:

en: Show Google Maps Link:
pl: Pokaż link do mapy Google:

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Show:
pl: Pokaż:

en: Show widget only if there are upcoming events:
pl: Pokazuj widget tylko jeśli istnieją jakieś nadchodzące wydarzenia:

en: Details
pl: Szczegóły

en: Event Tags:
pl: Tagi wydarzenia:

en: Origin:
pl: Źródło

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
pl: Do tej funkcji należy przekazać $event lub użyć jej w pętli.

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: Category
pl: Kategoria

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Loading %s
pl: Ładowanie %s

en: Find out more »
pl: Dowiedz się więcej  »

en: %s for
pl: %s dla

en: Click to view a Google Map
pl: Kliknij, aby zobaczyć mapę Google

en: Upcoming %s
pl: Nadchodzące %s

en: %1$s for %2$s - %3$s
pl: %1$s do %2$s - %3$s

en: Past %s
pl: Minione %s

en: %1$s for %2$s
pl: %1$s do %2$s

en: Your current Events URL is %s
pl: Twój aktualny Adres Wydarzenia %s

en: Column Headings
pl: Nagłówki kolumny

en: Event Fields
pl: Pola wydarzeń

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Import Settings
pl: Importowanie ustawień

en: Published
pl: Opublikowany

en: Pending
pl: Oczekuje

en: Draft
pl: Projekt

en: Events Import
pl: Import Wydarzeń

en: Import Instructions
pl: Importuj Instrukcje

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
pl: Jeśli Twoje wydarzenia mają Organizatorów lub Miejsca, należy najpierw je zaimportować.

en: To import organizers or venues:
pl: Aby zaimportować organizatorów lub miejsca:

en: Select the appropriate import type.
pl: Wybierz odpowiedni rodzaj importu.

en: Import Type:
pl: Typ importu:

en: CSV File:
pl: Plik CSV:

en: Import CSV File
pl: Importuj plik CSV

en: Import Result
pl: Wynik importu

en: Import complete!
pl: Import zakończony!

en: Inserted: %d
pl: Wstawiono: %d

en: Updated: %d
pl: Zaktualizowano: %d

en: Skipped: %d
pl: Pominięto: %d

en: Skipped row numbers: %s
pl: Pominięte numery wierszy: %s

en: Find out more
pl: Dowiedz się więcej

en: Find %s
pl: Szukaj %s

en: View As
pl: Widok

en: %s Tags:
pl: %s Tagi:

en: %s Navigation
pl: %s Nawigacja

en: Your tickets
pl: Twoje bilety

en: Ticket Type
pl: Typ biletu

en: View All %s
pl: Zobacz wszystkie %s

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Romania
pl: Rumunia

en: Russian Federation
pl: Federacja Rosyjska

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Singapore
pl: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
pl: Słowacja (Republika Słowacka)

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: South Africa
pl: Afryka Południowa

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Suriname
pl: Surinam

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Syrian Arab Republic
pl: Syryjska Republika Arabska

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tanzania, United Republic Of
pl: Tanzania, Zjednoczona Republika

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Trinidad And Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkmenistan
pl: Turkmenia

en: Turks And Caicos Islands
pl: Wyspy Turks i Caicos

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Virgin Islands (British)
pl: Wyspy Dziewicze (Wielka Brytania)

en: Virgin Islands (U.S.)
pl: Wyspy Dziewicze (USA)

en: Add to Google Calendar
pl: Dodaj do kalendarza Google

en: Google Calendar
pl: Kalendarz Google

en: Download .ics file
pl: Pobierz plik .ics

en: iCal Export
pl: Eksportuj iCal

en: Month's %s
pl: %s miesiąca

en: Week's %s
pl: %s tygodnia

en: Day's %s
pl: %s dnia

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
pl: Użyj tego, aby udostępnić dane kalendarza z Google Calendar, Apple iCal i innych kompatybilnych aplikacji

en: Rate It
pl: Oceń to

en: PSST... Want a Discount?
pl: PSST... Chcesz Rabat?

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
pl: Wysyłamy zniżki dla naszych głównych użytkowników za pośrednictwem naszego newslettera.

en: Sign Up
pl: Zapisz się

en: Looking for Something Special?
pl: Szukasz czegoś specjalnego?

en: Filters
pl: Filtry

en: News For Events Users
pl: Aktualności dla użytkowników wydarzeń

en: Rate it five stars today!
pl: Oceń to na pięć gwiazdek już dziś!

en: Newsletter Signup
pl: Zapis do newslettera

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Looking for More Features?
pl: Szukasz więcej funkcji?

en: Support Resources
pl: Źródła wsparcia

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
pl: FAQ, Dokumentacja, Poradniki i Fora

en: Release Notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
pl: Wersje Produktu, Poradniki i Aktywność Społeczności

en: Tribe Event Add-Ons
pl: Dodatki od Tribe Event

en: Version
pl: Wersja

en: Last Update
pl: Ostatnia Aktualizacja

en: Sticky in Month View
pl: Przyklej w widoku miesiąca

en: Time &amp; Date
pl: Godzina &amp; Data

en: All Day %s:
pl: Całodzienne %s:

en: Start Date &amp; Time:
pl: Data &amp; Godzina rozpoczęcia:

en: End Date &amp; Time:
pl: Data &amp; Godzina zakończenia:

en: Location
pl: Lokalizacja

en: %s Website
pl: %s Strona internetowa

en: URL:
pl: Adres URL:

en: %s Cost
pl: Koszt - %s

en: Currency Symbol:
pl: Symbol Waluty

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
pl: Przed ceną

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
pl: Za ceną

en: Cost:
pl: Koszt:

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
pl: Wpis 0 dla %s które są darmowe lub pozostaw puste, aby ukryć to pole.

en: %s Name:
pl: %s Nazwa:

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Website:
pl: Strona internetowa:

en: %s Name Already Exists
pl: %s Nazwa już istnieje

en: Event Details
pl: Szczegóły wydarzenia

en: Start Date / Time:
pl: Data / Czas Rozpoczęcia

en: End Date / Time:
pl: Data / Czas zakończenia:

en: Address:
pl: Adres:

en: Select a User:
pl: Wybierz użytkownika:

en: Select...
pl: Wybierz...

en: or
pl: lub

en: Email Address:
pl: Adres Email:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit in %s
pl: Edytuj w %s

en: View
pl: Widok

en: Sold %d
pl: Sprzedano %d

en: Select an Image
pl: Wybierz zdjęcie

en: Remove
pl: Usuń

en: Add new ticket
pl: Dodaj nowy bilet

en: Edit ticket
pl: Edytuj bilet

en: Sell using:
pl: Sprzedaj za pomocą:

en: Ticket Name:
pl: Nazwa biletu:

en: Ticket Description:
pl: Opis biletu:

en: Price:
pl: Cena:

en: (0 or empty for free tickets)
pl: (0 lub puste dla darmowych biletów)

en: Sale Price:
pl: Cena sprzedaży:

en: Start sale:
pl: Rozpoczęcie sprzedaży:

en: End sale:
pl: Zakończenie sprzedaży:

en: Save this ticket
pl: Zapisz ten bilet

en: Default Events Template
pl: Domyślny szablon wydarzeń

en: Default Page Template
pl: Domyślny szablon strony

en: Display Settings
pl: Ustawienia Wyświetlania

en: Disable the Event Search Bar
pl: Wyłącz pasek wyszukiwania wydarzeń

en: Enable the Month View Cache
pl: Włącz cache dla widoku miesiąca

en: Date with year
pl: Data wraz z rokiem

en: Date without year
pl: Data bez roku

en: Month and year format
pl: Format miesiąca i roku

en: Where's my calendar?
pl: Gdzie jest mój kalendarz?

en: Right here
pl: Tutaj

en: Check out the available add-ons
pl: Zobacz dostępne dodatki

en: Show comments
pl: Zobacz komentarze

en: Enable comments on event pages.
pl: Włącz komentarze na stronie wydarzenia.

en: Include events in main blog loop
pl: Załaduj wydarzenia w głównej pętli bloga

en: View Calendar
pl: Pokaż kalendarz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: List
pl: Lista

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Date
pl: Data

en: %s In
pl: %s w

en: %s From
pl: %s od

en: Error
pl: Błąd

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: License key(s) updated.
pl: Klucz licencyjny zaktualizowany.

en: Sorry, key validation server is not available.
pl: Przepraszamy, serwer weryfikujący klucze jest niedostępny.

en: Sorry, this key is expired.
pl: Przepraszamy, ten klucz wygasł.

en: Why am I seeing this message?
pl: Dlaczego widzę ten komunikat?

en: Sorry, this key is not valid.
pl: Ten klucz nie jest poprawny.

en: Events Settings
pl: Ustawienia wydarzeń

en: %s Settings
pl: %s Ustawienia

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: You don't have permission to do that.
pl: Nie masz uprawnień.

en: System Information
pl: Informacje systemowe

en: All Day
pl: Cały dzień

en: Ongoing
pl: W trakcie realizacji

en: There were no results found.
pl: Nie znaleziono żadnych wyników.

en: This %s has passed.
pl: To %s minęło.

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: Order Status
pl: Status zamówienia

en: Ticket type
pl: Typ biletu

en: Ticket #
pl: Bilet #

en: Security Code
pl: Kod bezpieczeństwa

en: Print
pl: Drukuj

en: Export
pl: Eksport

en: Delete
pl: Usuń

en: Tickets
pl: Bilety

en: Your ticket has been saved.
pl: Twój bilet został zapisany.

en: Your ticket has been deleted.
pl: Twój bilet został skasowany.

en: See who purchased tickets to this event
pl: Zobacz kto nabył bilety na to wydarzenie

en: Attendees
pl: Uczestnicy

en: You need to select a user or type a valid email address
pl: Musisz wybrać użytkownika lub wpisać poprawny adres email

en: Sending...
pl: Wysyłanie...

en: Columns
pl: Kolumny

en: You can use Screen Options to select which columns you want to see. The selection works in the table below, in the email, for print and for the CSV export.
pl: Możesz użyć opcji ekranu, aby wybrać kolumny, które chcesz zobaczyć.Wybór działa w poniższej tabeli, w e-mailu, do druku i eksportu CSV.

en: Yes
pl: Tak

en: attendees
pl: uczestnicy

en: Field ID:
pl: ID pola:

en: %s must contain numbers, letters and dots only
pl: %s może zawierać jedynie cyfry, litery oraz kropkę

en: %s must be a positive number.
pl: %s musi być liczbą dodatnią.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
pl: %s musi być poprawnym slugiem (moze zawierać cyfry, litery, myślniki i podkreślenie).

en: %s must be a valid absolute URL.
pl: %s musi być poprawnym bezwzględnym adresem URL.

en: %s cannot be the same as %s.
pl: %s nie może być taka sama jak %s.

en: %s cannot be a duplicate
pl: %s nie może być zduplikowane

en: %s must be a number or percentage.
pl: %s musi być liczbą lub procentem.

en: %s must be a number between 0 and 21.
pl: %s musi być liczbą z zakresu 0-21.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
pl: %s może zawierać tylko litery, cyfry, podkreślenia, apostrofy i spacje.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
pl: %s może zawierać litery, spacje, apostrofy i podkreślenia.

en: %s must consist of 5 numbers.
pl: %s musi składać się z 5 cyfr.

en: %s must be a phone number.
pl: %s musi być numerem telefonu.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
pl: Podaj po jednym kraju w każdej linii, zachowując następujący format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Select a Country:
pl: Wybierz kraj:

en: Egypt
pl: Egipt

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe

en: Germany
pl: Niemcy

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Iran (Islamic Republic Of)
pl: Iran (Islamska Republika)

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Israel
pl: Izrael

en: Italy
pl: Włochy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Jordan
pl: Jordania

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: Libya
pl: Libia

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Papua New Guinea
pl: Papua Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Unnamed Venue
pl: Miejsce bez nazwy

en: Welcome to The Events Calendar
pl: Zapraszamy do kalendarza wydarzeń

en: Thanks for Updating The Events Calendar
pl: Dziękujemy za aktualizowanie kalendarza wydarzeń

en: %s Categories
pl: %s kategorie

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: End Date
pl: Data zakończenia

en: All %s
pl: Wszystko %s

en: End:
pl: Koniec:

en: Date:
pl: Data:

en: Time:
pl: Czas:

en: Merge Duplicates
pl: Złącz duplikaty

en: Event Add-Ons
pl: Dodatki

en: Free
pl: Darmowy

en: Invalid field type specified
pl: Określono nieprawidłowy typ pola

en: No radio options specified
pl: Nie ustawiono opcji "radio"

en: No checkbox options specified
pl: Nie ustawiono opcji "checkbox"

en: No select options specified
pl: Nie ustawiono opcji "select"

en: The file went away. Please try again.
pl: Plik uciekł... Proszę spróbuj ponownie.

en: General
pl: Ogólnie

en: We were unable to process your request. Please try again.
pl: Nie byliśmy w stanie przetworzyć Twojego polecenia. Proszę spróbuj ponownie.

en: Do Not Import
pl: Nie importuj

en: Event Name
pl: Nazwa wydarzenia

en: Event Description
pl: Opis zdarzenia

en: Event Start Date
pl: Data rozpoczęcia zdarzenia

en: Event Start Time
pl: Czas rozpoczęcia wydarzenia

en: Event End Date
pl: Data zakończenia wydarzenia

en: Event End Time
pl: Czas zakończenia wydarzenia

en: Event Venue Name
pl: Nazwa miejsca wydarzenia

en: Event Show Map Link
pl: Pokaz link do mapy wydarzenia

en: Event Category
pl: Kategoria wydarzenia

en: Venue Name
pl: Nazwa miejsca

en: Venue Country
pl: Kraj

en: Venue Address
pl: Adres

en: Venue City
pl: Miasto

en: Venue Zip
pl: Kod pocztowy

en: Venue Phone
pl: Telefon

en: Venue Website
pl: Strona internetowa

en: Organizer Name
pl: Nazwa organizatora

en: %s (post ID %d) updated.
pl: %s (post ID %d) zaktualizowano.

en: %s (post ID %d) created.
pl: %s (post ID %d) utworzono.

en: Could not save %s.
pl: Nie udało się zapisać %s.

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane.

en: A widget that displays upcoming events.
pl: Widget wyświetla nadchodzące wydarzenia.

en: Upcoming Events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Venues
pl: Miejsca

en: Venue
pl: Miejsce

en: Organizers
pl: Organizatorzy

en: Organizer
pl: Organizator

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Event
pl: Wydarzenie

note: #-#-#-#-#  tmp-the-events-calendar.pot (The Events Calendar 4.1.1.1) #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: The Events Calendar
pl: Wydarzenia

en: month
pl: miesiąc

en: list
pl: lista

en: upcoming
pl: nadchodzące

en: day
pl: dzień

en: today
pl: dzisiaj

en: Display
pl: Widok

en: Help
pl: Pomoc

en: Licenses
pl: Licencje

en: category
pl: kategoria

en: Add New
pl: Dodaj nowe

en: Search %s
pl: Wyszukaj %s

en: %s Category
pl: Kategoria %s

en: Search %s Categories
pl: Wyszukaj %s kategorie

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %1$s restored to revision from %2$s
pl: %1$s przywrócony do wersji z %2$s

en: %s saved.
pl: %s zapisano.

en: %s published.
pl: %s opublikowany.

en: %s draft updated.
pl: %s szkic zaktualizowany.

en: Available %s
pl: Dostępne %s

en: Next
pl: Następny

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Done
pl: Gotowe

en: Network
pl: Sieć

en: %s Options
pl: %s Opcje

en: %s Information
pl: Informacja %s

en: Support
pl: Wsparcie

en: View All Add-Ons
pl: Zobacz wszystkie dodatki

en: News from Modern Tribe
pl: Nowości z Modern Tribe

en: Additional Functionality
pl: Funkcje dodatkowe
